Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Kıymetli Ankara halkı, siz değerli Keçiören halkı, sivil toplum kuruluşlarımızın değerli temsilcileri, sevgili muhtar kardeşlerim sizleri saygıyla selamlıyorum.

Buradan sokaklarıyla, sokaklarıyla, evleriyle tüm Keçiören’i selamlıyorum.

Tüm Ankaralı kardeşlerime selam ve sevgilerimi gönderiyorum. Sizlerle hasreti gidermek benim için büyük bir zevk. Bu kardeşiniz Keçiören’de misafir değil, evi var. Yıllarca subay lojmanlarında yaşadım, komşuluk yaptım size. Gün oldu, acıyı birlikte paylaştık, gün geldi, zorluklara birlikte göğüs gerdik. 12 yıl boyunca çok güzel günlerim oldu, acısı da tatlısı da. Hiçbir zaman bağlarımızı koparmadık. Fırsat buldukça Keçiören’e geldik.

“SİVAS’TA 100 BİN KİŞİYİZ”

Keçiörenli kardeşlerimin o dik duruşunu seçimlerde hep gördük. Keçiören pazara hazır mı? Kapı kapı gezmeye hazır mıyız? Pazar günü Kemal Bey’e gerekli dersi vereceksiniz.

Bugün rahmet yağıyordu, bu yüzden bu toplantıyı içeride yapmak zorunda kaldık. Açıkta yapsaydık 60 bin kişiyi toplardık. Şimdi sandıklarda toplayacağız. Dün Sivas’ta 100 bin kişi vardı, yiğitler coştu. Pazar günü bu kez Ankara sandıkları dolduracak. Hesapları çevireceğiz. Buna hazır mıyız? 53’ü geçen oy oranıyla Meclis’te Cumhur İttifakı diyerek Kemal Bey’in bütün hesabını alt üst ettiniz.

 

 

haberyunak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu