Haber

Denizli AK Parti hedefini 4 milletvekili olarak belirledi

14 Mayıs 2023’te yapılacak 28’inci Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yaptığı çalışmaları takdirle karşılayan AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, “Hedefimiz meclisimize en az 4 milletvekili göndermek. Verilen destekle. Milletimizin 13. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olsun inşallah.”

AK Parti Denizli İl Başkanlığı, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimi hedefleri doğrultusunda hazırlıklarını sürdürüyor. Geçtiğimiz haftalarda 40 milletvekili adayının tanıtılması için program düzenleyen AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, seçim hedeflerini açıklarken, AK Parti’nin Denizli’den aday adayı olacağı milletvekili listesinin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. . Bir önceki seçimde 8 milletvekili bulunan Denizli’de bu sayının 7’ye düşmesine rağmen milletvekili sayısının en az 4 olduğunu açıklayan Önder Güngör, “14 Mayıs 2023’te yapılacak genel seçimlerde biz milletvekili çıkarız. hem milletvekili hem de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 13’üncü Cumhurbaşkanı seçileceğini belirterek, “Hiç endişeli değiliz. Denizli il teşkilatı olarak sahur, iftar ve teravih programlarıyla özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Burada ayrıca kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza ve teşkilatımızın tüm üyelerine teşekkür etmek istiyorum. Bizim için en önemli nokta milletvekili sayısıdır. Denizli” “Milletvekili sayısı 8’den 7’ye düştü. Tabii bunun sonucunda 8 milletvekilinin 4’ü AK Parti oldu. Bu 7 milletvekilinden en az 4 milletvekili çıkarmaya çalışıyoruz. Amacımız en az 4 milletvekilini meclisimize göndermek” dedi.

“13. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olacak”

Cumhurbaşkanı Yücel Güngör, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli’den en fazla oyu alacağını ifade ederek, “Denizli’de en fazla oyu Recep Tayyip Erdoğan’ın alacağından ve bir ittifakı daha yıkacağından hiç şüphemiz yok. Bu konudaki çalışmalarımız. konu devam ediyor.Milletimizin iradesi çok değerlidir ve milletimizin desteğiyle inşallah 13.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olacaktır.” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu