Haber

Dursun Özbek, Ali Koç’un açıklamalarına yanıt verdi

Galatasaray Lideri Dursun Özbek, Üst Kurul’un Temmuz ayı olağan toplantısında Fenerbahçe Lideri Ali Koç’un açıklamalarına yanıt verdi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Temmuz ayındaki yüksek divan olağan toplantısında yaptığı açıklamalarda Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile ilgili olarak, “Menajerine söyledim. rahatlayın gerginlikler bitsin bir daha görüşmeyelim.Yönetici, “Karşınıza çıkamaz, konuşma yeteneği yok” ifadelerini kullandı.Daha sonra Fenerbahçe camiasının önde gelen isimlerinden Selim Soydan , ayrıca bu teknik direktörün Galatasaray’ın 2.Lideri Metin Öztürk olduğunu iddia etti.Dursun Özbek, “İkinci başkanım Metin Öztürk bir polemiktir.Galatasaray’ı buradan vurmaya çalışıyorlar. O iyi bir Galatasaray taraftarı, neyi ne zaman söyleyeceğini çok iyi biliyor.

“METİN ÖZTÜRK KARDEŞİMİ POLEMİĞE ÇEKMEYE VE GALATASARAY’I BURADAN VURMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Galatasaray’ı kimsenin karıştıramayacağını belirten Dursun Özbek, “İkinci başkanım Metin Öztürk kardeşimi polemiğe sokmaya çalışıyor ve buradan Galatasaray’ı vurmaya çalışıyor. İşinin ehli bir Galatasaraylı, çok iyi biliyor. peki ne zaman ne söyleyeceğiz.Ali Cengiz’in bu oyunları yapanlara hatırlatması için “Ben isterim ki; onlar giderken biz dönüyorduk. Açıklamalarında dedikleri gibi doğalarında olmayan şeyleri yapmaya başlamışlar anlaşılan. Ama şimdiden söyleyeyim, ne güçleri, ne kalibreleri, ne de geçmişleri Galatasaray’ın kafasını karıştırmaya yetmez.”

– Çalışmagercus-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu