Teknoloji

Genshin Impact’e 7 Aralık’ta Türkçe Dil Desteği Geliyor

 
Geliştirici miHoYo tarafından 2020 yılında oyunculara sunulan çok oyunculu aksiyon rol yapma oyunu Genshin Impact’e yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Oyuna 7 Aralık’ta eklenecek olan “All Senses Clear, All Existence Void” isimli 3.3 güncellemesi ile Türkçe lisan dayanağı ve daha fazlası ekleniyor.
 
Yeni güncelleme ile birçok içerik oyuncuları bekliyor
 
 
 
3.3 güncellemesi oyunculara Sumeru’nun ana hikayesi sona ermiş olsa da yeni bir etkinlik sezonunu ve iki yeni karakteri sunacak. Oyuncuları daha fazla hikayenin ve zorlukların sunulacağı bu güncellemede popüler kart oyunu Genius Invokation TCG’de çevrimiçi olarak denenebilecek.
 
Oyuna beş yıldızlı The Wanderer karakteri ile dört yıldızlı Faruzan isimli karakter dahil olacak. Bu iki karakterin de kendine mahsus yetenekleri ve hünerleri olacak. 7 Aralık’ta oyunculara sunulacak olan 3.3 güncellemesi ile oyuna İtalyanca ve Türkçe alt yazı seçenekleri eklenecek. Oyuncular oyunu çapraz kayıt ve çapraz oyun desteğiyle beraber PlayStation, PC, Android ve iOS’ta oynayabilir.
 
Genshin Impact şu anda PlayStation 5, PlayStation 4, Epic Games Store üzerinden PC, App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için mevcut. Oyunun Switch konsol sürümü de planlanıyor. 
 
Fragman videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu