Haber

Kılıçdaroğlu: Bu saatten sonra korkmamız gereken tek şey korkunun kendisidir.

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından bir görselle açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, “Bu saatten sonra korkmamız gereken tek şey korkunun kendisidir” dedi.

Kılıçdaroğlu, “Çok zor bir dönemden geçiyoruz ve hepimiz acılarımızı farklı şekillerde yaşıyoruz. Günlerdir depremi konuşuyoruz” dedi. “Bir insanın başa çıkamayacağı kadar acı verici” dedi.

Depremlerden herkesin endişeli olduğunu dile getiren Kılıçdaroğlu, “Bundan daha kötüsü olamaz diye düşünürken her yıl daha da kötüye gidebileceğini bize gösterdiler. Bugün kaybettiklerimizin yasını tutuyoruz. Ama olsun. Frank, sevdiklerimiz için de çok endişeleniyoruz. Daha da kötüye giderse diye düşünmeye devam ediyoruz. Evet, 84 milyonluk koca bir ülke ruhen o enkazın altında kaldı” dedi.

Çocukların durumuna dikkat çeken Kılıçdaroğlu, “Bakın unutuyoruz ama günlerdir bu musibetin yükünü küçük çocuklarımızın sırtına yükledik. Genç anne babalara sesleniyorum: Biliyorum çok zor başta yapamadık ama en azından bu saatten sonra çocuklarımızın yanında ne konuştuğumuza dikkat etmeliyiz ki yapmayalım’ taze zihinlerinde daha büyük yaralar açmayın.”

DETAYLAR GELİYOR…

haber-banaz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu