Teknoloji

Stellantis Türkiye Kesim ve Servis Hizmetleri’nden avantajlı servis sözleşmeleri

Firmadan yapılan açıklamaya göre, bu kapsamda Tam Servis sözleşmesinden yararlanan araç sahipleri, ileriki yıllarda artabilecek servis maliyetlerinden etkilenmezken, Plus Garanti ile üretici firma garantisinin süresini uzatabilecekler. sözleşme.

Stellantis Türkiye Modül ve Servislerinde Peugeot, Citroen, Opel ve DS Automobiles markaları için sunulan Artı Garanti sözleşmesi ile üretici garantisi 2 yıl garantili araçlar için 5 yıl/120 bin km, garanti süresi 5 yıl/200 bin km’dir. 3 yıl garantili araçlar için. kadar uzatılabilir.

7/24 yardım hizmetinin yer aldığı paket, garanti kapsamındaki mekanik ve/veya elektrik, elektronik arızaların üretici garantisi sona erdikten sonra dahi ücretsiz onarımını da içeriyor.

Araç sahipleri, üretici firma garantisini üst limitler dahilinde diledikleri kadar ve km boyunca sürdürebilirler. Plus garanti, aracın üretici garantisi sona ermeden yetkili servislerden satın alınabilir.

Tam Hizmet Sözleşmesi Plus Garanti ile sunulan hizmetlere ek olarak; Peugeot, Citroen ve DS Automobiles yetkili servislerinde yapılan kesim değişimleri ve personel fiyatları dahil tüm periyodik bakım işlemlerini içeren Tam Servis fren balataları, diskler, debriyaj takımları, amortisörler vb. modüller.

Tam hizmet paketi, aracın ilk periyodik bakım dönemine kadar satın alınabilir.

Markaların resmi internet sitelerinden her model için servis sözleşmeleri ve fiyat sorgulamaları yapılabilmektedir.

Araç sahipleri, model seçiminin ardından istedikleri kilometre ve süreyi seçip fiyat bilgisini zahmetsizce alabilir ve talep formu aracılığıyla markanın yetkili servisleriyle iletişime geçebilir.

karpuzlu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu