Teknoloji

Yerli otomobil Togg açıklandı! Sayı 100.000’e ulaştı

Togg’un birincil temas noktası taşınabilir uygulaması olan Trumore, altı gün önce App Store, Google Play ve App Gallery’de kullanıma sunuldu.

Togg’un bu uygulama üzerinden sunulan 100. Yıla Özel Seri NFT’lerden birine sahip olanların satın aldıkları NFT ile aynı seri numaralı 2.023 Togg akıllı cihazdan sipariş verebileceklerini bildirmesinin ardından uygulama büyük ilgi gördü. Platform sahipleri, bir haftadan kısa sürede 100 bin kez indirilen Trumore’a gösterilen yoğun ilgiden dolayı platform sahiplerine teşekkür etti.

“100 BİN KEZ TEŞEKKÜR EDERİM”

Togg’un dijital platformu Trumore, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma gösterilen ilgiden dolayı, “Trumore’da 100 bin. Trumore, çıkışından bu yana tüm platformlarda 100 bin kez indirildi. Togg mobilite ekosistemine giren herkese hoş geldiniz diyor, teşekkür ediyoruz!”ifadeleri kullanarak teşekkür ederiz.

TOGG ‘EĞİTİM’

Türkiye’nin Car Togg mobil uygulaması “Trumore” ile dijital dünyada yerini aldı. Yerel harita uygulaması “Seyahat” de kullanıma sunuldu.

Türkiye’nin Car Togg’u dijital dünyaya iddialı bir giriş yaptı. Trumore mobil uygulaması ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunuluyor.

Uygulamada, Togg tüm yönleriyle tanıtıldı. Teknik özelliklerden renk seçeneklerine kadar Türkiye’nin Otomobili ile ilgili tüm detaylara ulaşılabiliyor.

YEREL HARİTA UYGULAMASI: SEYAHAT

Trumore uygulaması ile yerli harita programı da kullanıma açıldı.

Şehir içi ve şehirlerarası sürüş rotaları, Togg’s “Gez”uygulamaya emanet edilecektir.

TRUMORE NASIL KURULUR

Akıllı cüzdan seçeneği ile geleceğin ödeme teknolojisi göz kırpıyor. NFT satışları ile dijital sanat eserleri kullanıcılara sunulmaktadır.

Trumore uygulaması tüm dijital marketlerden ücretsiz olarak indirilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu