Yaşam

Adim Farah 6.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Adim Farah Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’ta yeni sezonda dikkat çeken dizilerden biri olan Adım Farah dün akşam 6. bölümüyle ekrana geldi. O3 Medya imzasıyla ekranlara getirilen Adım Farah’ın senaryosu; Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’un Arjantin yapımı La Chica que Limpia’dan uyarlanıyor. Başrollerini Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in paylaştığı dizinin yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ben Farah son bölüm tek parça full izle…

Adım Farah son bölümde; Tahir, Farah’ın saçma sapan sözler söylediğini öğrenince büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Farah artık Tahir’le kalamayacağını anlar.

Eve dönmeye hazırlanırken bir anda karşısında Tahir’i bulur. Tahir, Farah’a bir şans daha vermek istese de kendi doğrularından sapmamaya kararlıdır. Bu durum ikiliyi karşı karşıya getirmeye zorlar.

Farah’ın tek çaresi kendini ifade etmektir. Ancak planlarını yapmaya başladığında kapısını çalan sürpriz isim bütün sorunlarını çözecektir.

Tahir’in sürpriz teklifi Farah’ı çok etkiledi. Mehmet, Kaan ve Gönül’ün birlikte olduğunu öğrenince çılgına döner.

Sinirlerine hakim olamaz ve Kaan’ı tutuklar. Mehmet ise Tahir’e beklenmedik bir anlaşma teklif ederek tüm olayları değiştirmeye hazırlanıyor.

Ben Farah Önceki Bölümde Ne Oldu?

Tahir’den gelen donör söylentisiyle Farah, Mehmet’e tanık olmaktan vazgeçer. Mehmet’in Farah’ı bırakmaya hiç niyeti yoktur. Yaşananların ardından Ağa ve Tahir büyük bir hesaplaşma yaşar ve Tahir için hem Farah’ı hem de kendisini savunması gereken belirsiz bir süreç başlar. Farah’ın inadını güzellikle kıramayacağını anlayınca; Mehmet oyunu daha sert oynamaya karar verir. Amacı, Farah’a sınır dışı edileceğini düşündürmek ve onu ifade vermeye zorlamaktır. Olaylar beklenmedik bir şekilde kontrolden çıkınca Farah’ın sınır dışı edilme korkusu gerçeğe dönüşür. Tahir, Farah’ı kurtarmak için zamanla yarışmak zorundadır. Belki Farah, Tahir’in çabasıyla kurtulur ama bu macera, Tahir ve Farah’ın öngöremediği yeni bir sorunun kapısını açmıştır.

Adım Farah Bölüm 6 Tek Kesim İzleme Ekranı

ADIM FARAH SON BÖLÜM TEK MODÜL TAM EKRAN İZLE

dadayajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu