Haber

QNB Finansbank’tan ihracatçıya bir destek daha

QNB Finansbank’tan ihracatçılara bir destek daha

 

QNB Finansbank, Adım Adım İhracat Programı kapsamında E-İhracat Kampanyası’nı hayata geçiriyor.

 

QNB Finansbank e-ihracatta KOBİ’lere özel avantajlar sunmaya devam ediyor. İhracatçı KOBİ’ler, 31 Aralık’a kadar qnbfinansbank.com’a başvurarak seçilen uluslararası e-ihracattan ilk kez QNB Finansbank hesabına aktarılacak minimum 1000 USD ihracat ücreti karşılığında 1.500 TL’ye kadar promosyon alacak. platformlar.

 

İhracat hacmini artırmak isteyen işletmelere desteğini sürdüren QNB Finansbank, Adım Adım İhracat Programı kapsamında hayata geçirilen E-İhracat Kampanyası ile KOBİ’lere destek olmaya devam ediyor. Seçilmiş yabancı e-ticaret platformları; İhracatçı KOBİ’lere, QNB Finansbank’a gelen ihracat gelirleri karşılığında 1.500 TL’ye varan promosyonlar veriliyor. Konuyu değerlendirmek QNB Finansbank Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret Müdürü Rahşan Tiken Kavas şunları söyledi; 

“QNB Finansbank olarak şirketlerin ticari yaşam döngüsü için gerekli olan işletme ve yatırım finansmanı desteğine yönelik avantajlı kredi ürünleriyle müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz. Kredi ürünleri dışında dış ticaret işlemlerinde bankalara ödenen masrafları kontrol altına almanızı sağlayan dış ticaret gider paketlerimiz de mevcuttur. Ayrıca “Dijital Köprüden Adım Adım İhracat Programı” ile süreçlerinde desteğe ihtiyaç duyan firmalar 0 850 222 00 35 numaralı Dijital Köprü Analiz Merkezinde bulunan Adım Adım İhracat danışma hattımıza ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirler. profesyonel dış ticaret uzmanlarımızdan. Bunların yanı sıra ihracatçılarımızın avantajına olabilecek her ihtimali göz önünde bulundurarak desteğimizi sürdürmeyi önceliklerimizden biri haline getirdik ve gelen e-ihracat ücretlerine göre promosyon ödemeleri sunan bir kurgu oluşturduk. Bankamız. Adım Adım İhracat E-İhracat Kampanyası Müşterilerimiz, seçilmiş e-ticaret platformları üzerinden gelecekteki ihracat ücretlerini QNB Finansbank’a yönlendirmeleri durumunda, 3 ihracat ücreti karşılığında toplamda 1.500 TL’ye kadar kişi başı 500 TL promosyon avantajından yararlanabilirler. Müşterilerimiz detaylı bilgi için E-İhracat Kampanyası’ndan bize ulaşabilirler | QNB Finansbank sayfasını ziyaret edebilirler. Ekonomik kalkınmanın itici gücü olan ihracatçıyı desteklemeyi çok değerli buluyor ve bunun için her fırsatı yaratmayı önceliklendiriyoruz. “KOBİ segmentindeki müşterilerimize dış ticaret uzmanlığı ve markalarını büyütmeleri için her türlü desteği sağlamaya devam edeceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberavanos.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu